Klubbkonkurranse

På begynnelsen av året sendte vi 4 av våre unge utøvere, Ingrid, Mia, Marwa og Simen, på kurs i å bli unge ledere. «Hjemmelekse» var å arrangere en happening for klubbens utøvere.

Lørdag 2.april slo de skikkelig på stortromma og arrangerte klubbmesterskap for alle klubbens utøvere!
MANGE utøvere stilte opp, og gav maks av seg selv! Det var utrolig kult å se så mange, så unge og så flinke utøvere hive seg utpå hinderløype, poomse og brekking! Masse action, mye foreldre og publikum som heier og står på. Flere fra salen, samt deltakerne selv synes dette var så gøy og spennende at de vil ha enda flere slike arrangement! Og vi i klubben er nok ikke vonde å be på det 🙂

En stor takk til alle som også stilte opp med kaker, kaffe, snop og annet til kiosken også! Og ikke minst til alle foreldre og søsken som er med å stiller opp og heier og skaper masse liv og god stemning!